Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel

um.vscht.cz

 → Lidé → Zaměstnanci
iduzel: 44264
idvazba: 48604
šablona: stranka
čas: 14.11.2019 01:01:27
verze: 4621
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

Y

q

d

e

b

9

Mgr.

Šimon Axmann

Ph.D.

parciální diferenciální rovnice,

dynamické systémy

C213 22044 5030 Simon.Axmann@vscht.cz www

RNDr.

Lucie Borská

Ph.D.

tajemnice

C208 22044 5035 Lucie.Borska@vscht.cz  

Mgr.

Eliška Cézová

Ph.D.

pravděpodobnost a stochastická analýza C214 22044 5038 Eliska.Cezova@vscht.cz  

RNDr.

Lenka Červená 

Ph.D.

numerické metody, dynamické systémy C201 22044 5031 Lenka.Cervena@vscht.cz www

RNDr.

Miroslava Dubcová

Ph.D.

numerické metody,

dynamické systémy

C201 22044 5031 Miroslava.Dubcova@vscht.cz www
Ing.

Lenka Háková

Ph.D.

správce webu,

grupy symetrií, 

diskrétní matematika

C208 22044 5035 Lenka.Hakova@vscht.cz www

Ing.

Pavlína Hanková

sekretářka, hospodář

C207 22044 3096 Pavlina.Hankova@vscht.cz  

Ing.

Bohdan Hejna

Ph.D.

informační termodynamika, dynamické systémy C215 22044 5037 Bohdan.Hejna@vscht.cz  

Ing.

Martin Isoz

Ph.D.

dynamické systémy

C407 22044 4349 Martin.Isoz@vscht.cz www

Prof. RNDr.

Drahoslava Janovská

CSc.

dynamické systémy

C209 22044 5040 Drahoslava.Janovska@vscht.cz www

RNDr.

Eva Jelínková

Ph.D.

diskrétní matematika

C214 22044 5038 Eva.Jelinkova@vscht.cz www

Ing. Mgr.

Pavel Kříž

Ph.D.

pravděpodobnost a stochastická analýza

C205 22044 5034 Pavel.Kriz@vscht.cz  

Prof. RNDr.

Milan Kubíček

CSc.

dynamické systémy

C108 22044 3095 Milan.Kubicek@vscht.cz  

Doc. Ing

Jan Mareš

Ph.D.

pověřený vedením ústavu

A334A 22044 4172 Jan.Mares@vscht.cz  

RNDr.

Jana Maxová

Ph.D.

diskrétní matematika

C115 22044 5039 Jana.Maxova@vscht.cz www

Mgr.

Jana Němcová

Ph.D.

dynamické systémy C214 22044 5038 Jana.Nemcova@vscht.cz www

Ing.

Slavomír Parma

Ph.D.

dynamické systémy C407 22044 4349 Slavomir.Parma@vscht.cz www

RNDr.

Pavla Pavlíková

Ph.D.

historie matematiky, diskrétní matematika C214 22044 5038 Pavla.Pavlikova@vscht.cz www

RNDr.

Pavel Pokorný

Ph.D.

dynamické systémy

C206 22044 5033 Pavel.Pokorny@vscht.cz www

Doc. RNDr.

Carmen Simerská

CSc.

numerická, finanční  matematika, dynamické systémy C107 22044 3160
Carmen.Simerska@vscht.cz
 

RNDr.

Leszek Szala

Ph.D.

pravděpodobnost a stochastická analýza

C213 22044 5030 Leszek.Szala@vscht.cz  

Mgr.

Jana Šnupárková

Ph.D.

knihovnice,

pravděpodobnost a stochastická analýza

C202 22044 5032 Jana.Snuparkova@vscht.cz www

Doc. RNDr.

Daniel Turzík

CSc.

diskrétní matematika

C210 22044 5036 Daniel.Turzik@vscht.cz  

Mgr.

Markéta Zikmundová

Ph.D.

pravděpodobnost a stochastická analýza

C202 22044 5032 Marketa.Zikmundova@vscht.cz www

Aktualizováno: 30.9.2019 20:38, Autor: um

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi